Виховні заходи

    17-18 лютого 2022 р. майстри виробничого навчання ДНЗ «МВПУТД»: Ковальова А.М., Зубар Т.В., Шиптей А.В., Горіна З.О., Борохова Н.С., Каттоула В.С. взяли участь у Національному проєкті з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з Міністерством освіти та науки України і долучилися до проведення першого Всеукраїнського уроку з медіаграмотності в закладі освіти.
    Метою уроку було привернення уваги молодого покоління до розвитку критичного мислення, різноманітних способів розпізнавання фейків, видів маніпуляцій в мережі та процесів створення новин.

18 лютого студенти групи 123-124 відвідали в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а) виставку-квест "(Не) дитячі стосунки онлайн" з першою у світі віртуальною реальністю (VR) на тему безпеки дітей в інтернеті.

Дякуємо організаторам і ведучим!!!



Вітаємо переможців обласного конкурсу 
"Відкритий лист до Захисника України 
"Честь. Слава. Держава""
Здобувачі освіти І курсу, професії "Фотограф (Фотороботи). Адміністратор"
Анна Данілова і Марія Тищенко здобули перемогу в обласному конкурсі листів до Захисників України, організованого Миколаївською обласною асоціацією ветеранів Афганістану та АТО. Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступних конкурсах!

Участь у Всеукраїнській благодійній акції “Монетки дітям”

Студенти ДНЗ "Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну" взяли активну участь у благодійній акції "Монетки дітям", яку організував Національний банк України та Благодіййний фонд "Таблеточки" і зібрали 605 гривень 40 коп. Ми дуже вдячні Всім і кожному, хто допоміг зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, які борються з раком.

 
 

 Радіодиктант до Дня Писемності та мови-2021   

    Українське радіо вже 21-й рік поспіль організовує радіодиктант, який пишуть у всіх куточках нашої планети. Дата обрана не просто так - 9 листопада в Україні відзначається важливе національне свято, вперше встановлене в 1997 році. Таким чином виходить, що сьогодні українці відзначають два свята: День вшанування Нестора Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія - і День української писемності та мови.
    Вже стало доброю традицією: щороку в День української писемності та мови студентський і педагогічний колективи беруть участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності, щоб відчути причетність до спільноти однодумців, зробити внесок у популяризацію рідної мови. Головною метою участі у радіодиктанті є не виставляння оцінок, а спонукання до вивчення української мови, до вдосконалення, підвищення культури української мови.






Національний урок пам’яті

  29 вересня в ДНЗ "МВПУТД"  відбувся Національний урок пам’яті, приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру. Урок мав на меті розкрити здобувачам освіти сутність трагедії Голокосту в Україні. Педагогічний і учнівський колективи вшанували роковини трагедії в урочищі Бабин Яр, де безвинно було вбито тоталітарним нацистським режимом євреїв, ромів, поляків, українців та представників інших національностей. 
        Сьогодні весь світ знає про трагедію Бабиного Яру. Вона  сприймається не лише як частина єврейської історії, але й як складова української та  всесвітньої історії, як загальнолюдська проблема. Десятки тисяч невинно вбитих дітей, жінок, чоловіків загубилися у загальних могилах, без імен і надписів.
        Національний урок пам'яті потрібен  для того, щоб довічно збереглася пам’ять про мільйони закатованих мучеників, щоб історична пам’ять людей була надійним виявом дружби та  порозуміння  між представниками різних національностей. Це вічна подяка людям, які в роки Другої світової війни виявили  християнське милосердя та доброту, і, незважаючи на ризик втратити власне життя та життя своєї родини, рятували євреїв Києва, які були приречені на загибель в Бабиному Яру.



Коментарі