Про участь в конкурсі есе «Мій Шевченко»

   

    Громадська організація «Інноваційні обрії України» проводить Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко» (далі – Конкурс).

    Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т. Г. Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації, утвердження морально-етичних заповідей митця як важливого чинника консолідації суспільства, національно-патріотичне виховання здобувачів середньої, професійної та вищої освіти, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка і стимулювання талановитої молоді і творчої праці педагогів.

    У 2022/2023 навчальному році Конкурс триватиме з 15 лютого до 12 березня 2023 року. До розгляду в Конкурсі приймаються есе (далі – Есе), що відповідають темі конкурсу і є самостійним, особистісним осмисленням постаті митця та значення його творчої спадщини в житті конкурсанта чи українського народу в цілому. Роботи учасників конкурсу не рецензуються.

    Журі має право ввести додаткові номінації для учасників Конкурсу, які не стали переможцями, але чиї роботи вважатимуть за потрібне виділити за їх оригінальність змісту чи за іншими критеріями. 

    Есе має бути оригінальним та неопублікованим раніше. Плагіат або копіювання чужих думок чи історій заборонені. Есе створюється самостійно автором, співавторство не допускається. Конкурсні роботи учасників проходять «сліпе» оцінювання членами журі за такими критеріями: відповідність темі і меті Конкурсу, оригінальність, дотримання мовних норм та естетичне оформлення.            Етапи проведення конкурсу:

    1. До 12 березня 2023 р. прийом авторських Есе на електронну пошту: obrii.info@gmail.com (в темі вказати Конкурс Шевченка).

    2. Додатково просимо здійснити реєстрацію на конкурс есе «Мій Шевченко» та завантажити есе за допомогою прикріпленого файлу за посиланням: https://forms.gle/8C8BdvvkMPCNXmjy9

    3. З 13 березня до 17 березня 2023 р. оцінювання творів конкурсною комісією (журі), підведення підсумків Конкурсу.

    4. 18 березня 2023 р. – нагородження переможців конкурсу.

 Переможці Конкурсу в окремих номінаціях нагороджуються дипломами та пам’ятними подарунками. Педагоги, які підготували переможців Конкурсу, будуть відзначені подяками та пам’ятними подарунками.

    З Положенням про конкурс есе та технічними вимогами можна ознайомитися на сайті Громадської організації «Інноваційні обрії України» (http://obrii.org.ua/konkurs ).

    Отримати інформацію щодо умов участі у Конкурсі можна за тел. 097-73-88-355, Шарова Тетяна Михайлівна, e-mail: tanya_sharova@ukr.net

Коментарі